689 Görüntülenme
Tam Kafadan

Tam Kafadan

Kategori
Tam Kafadan Karavana’ filminin fragmanı yayında!

Kahkaha yolda! ‘Tam Kafadan Karavana’ 27 Mart’ta vizyona girecek

Türkiye’nin ilk espor temalı komedi dizisi “Tam Kafadan”, YouTube’dan beyazperdeye transfer oldu. “Tam Kafadan Karavana” adlı yapım 27 Mart’ta vizyona girecek. Sinema salonlarını kahkahaya boğacak filminin fragmanı geçtiğimiz gün yayınlandı. Büyük ilgi gören fragmanda yer alan sahneler, sosyal medyada da gündem yarattı.

Türkiye’nin ilk espor temalı komedi dizisi “Tam Kafadan”, YouTube’da 6 bölüm olarak yayınlandı. espor’un, kendi yıldız oyuncularını ve takımlarını ortaya çıkarma hikayesini mahalle kültürü, arkadaşlık, birlik olmanın gücü ve karşılıksız sevgi kavramlarıyla iç içe anlatan dizi çok sevildi ve toplamda 30 milyon izlenme rakamına ulaştı. Bu büyük ilgi üzerine “Tam Kafadan”ın devamı sinema filmi olarak geldi: “Tam Kafadan Karavana”

YOUTUBER’LAR BAŞROLDE
Yapımcılığını ve yönetmenliğini Bros Film’den Celal Öztürk ile Oğuz Öztürk’ün üstlendiği “Tam Kafadan Karavana” filminin başrolünde son dönemin ünlü YouTuber’larından Ali Biçim ve Mesutcan Tomay yer alıyor. Filmin diğer oyuncuları ise; Efekan Can, Burak Güneş, Serkan Dağlı, Burcu Karakaya, Cemre Solmaz, Nedim Suri, Aleyna Eroğlu, Sali Alkan, Mehmet Pamukcu, Melis Sabah, Elif Yılmaz, Zümre Ertürk, Bilal Yılmaz, Umut Şahin, Şevki Özcan ve Ensar Sevim.

27 MART’TA VİZYONDA
“Tam Kafadan” ekibi, takipçilerini çok fazla bekletmedi, “Tam Kafadan Karavana”nın fragmanını yayınladı. Sinema salonlarını kahkahaya boğacak filmin fragmanında da en komik sahnelere yer verildi. İzleyicilerin merakla beklediği “Tam Kafadan Karavana” 27 Mart’ta seyirciyle buluşacak.

KULÜP MERKEZİ KARAVAN!
“Tam Kafadan Karavana” filminin konusu ise şöyle: Mali sorunları bitmek bilmeyen Şenol Başkan, bu sefer de espor kulübünü ve dolayısıyla internet kafesini, bulunduğu apartmanın kentsel dönüşüme girmesiyle kaybetmiş ve kapıda kalmıştır. Geçen sene büyük ödüllü turnuvasını kazandıkları Zula’nın mobil versiyonunun çıkmasını fırsat bilen Şenol Başkan, takım oyuncularına durumu çaktırmamak için “mobil oyun konseptine geçiyoruz” diyerek bir karavan almış ve mahalledeki top sahasına çekmiştir. “Yeni kulüp merkezimiz artık bu karavan” diyen Şenol başkan, takımı da burada antrenman yapmaya zorlamaktadır. Bu senenin turnuvasına kamp yaparak hazırlanması gereken takım, elektriği bile olmayan karavanda antrenman yapamadığı için kazan kaldırmak üzeredir. Şenol başkan takımı dağılmaktan kurtarmak için acilen bir çözüm üretmelidir.

Yeni yüklenen videolardan haberdar olmak için hemen abone olun. Abone olmak için tıklayın; http://bit.ly/TamKafadanYouTube

Gelişmelerden ve yeni videolardan haberdar olmak için aşağıdaki hesaplardan bizi takip edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/tamkafadanlar
https://www.instagram.com/tamkafadanlar

Bölümleri hemen izleyin ?
Bipli Bölümler: http://bit.ly/TamKafadanBolumler
Bipsiz Bölümler: http://bit.ly/TamKafadanBolumlerBipsiz

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum


Reklamı geçmek için 5 saniye bekleyiniz. Reklamı Geç